تاریخچه

10 / 10
از 1 کاربر

شركت توسعه پست هاي ايران ترانسفو به عنوان يكي از شركت هاي اقماري گروه صنعتي ايران ترانسفو در تاريخ 1382/12/19 با هدف توليد تجهيرات جانبي ترانسفورماتور و  با نام " تجهيز ترانس ارس " تاسيس شد. پس از آغار فعاليت به صورت گسترده اقدام به مطالعه بازار و شناسايي نياز هاي صنعت برق نمود و بدين ترتيب پا به عرصه طراحي و توليد پست هاي پيش ساخته نهاد و نام شركت از مورخ 1383/06/19 به "توسعه پست هاي ايران ترانسفو" تغيير كرد.

اين شركت در راستاي توسعه و بهينه‌سازي شبكه توزيع كشور، با توجه به مصرف روز افزون انرژي و نياز به پست‌هاي توزيع و محدوديت‌هاي موجود در فضاهاي شهري و در نظر گرفتن مزايايي همچون ايجاد ضريب ايمني و كاربري بالا، توجه به زيبايي و مبلمان شهري، صرفه‌جويي در فضاي احداث پست (با توجه قيمت بالای زمين در شهرهاي بزرگ) و از طرف ديگر به حداقل رساندن بازديدهاي دوره‌اي متداول، اقدام به طراحي و توليد انواع پست‌هاي پيش ساخته ( كمپكت، دو طبقه، موبايل، يونيت، پدمانتد، نیمه دفنی و تمام دفنی ) نموده است.

با توجه به نياز پست هاي پيش ساخته به انواع تابلوهاي فشار ضعيف و فشار متوسط، اطلاعات و دانش لازم در زمينه طراحي و توليد اين تابلو ها (تابلوهاي فشار متوسط ثابت وتابلو هاي فشار ضعيف توزيع، اندازه گيري، كنترلي و...) به شركت منتقل گرديده و با طراحي، توليد و انجام كليه تست هاي روتين و نوعي، تجربه لازم در اين زمينه نيز حاصل شد. ولي در ابتداي كار با توجه به مشغله فراوان در زمينه بازاريابي، طراحي و توليد پست هاي پيش ساخته به عنوان يك صنعت جديد، توليد تابلو ها محدود به تامين نياز پست هاي پيش ساخته توليدي شركت بود. با توسعه شركت و بهره گيري از نيرو هاي متخصص و مجرب اين توليدات از محدوده تامين نياز داخلي شركت خارج شد، بنحوي كه در حال حاضر يكي از محصولات اصلي محسوب مي گردد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :